FAQ

 1. K čemu a komu GuitarLife slouží?

  GuitarLife je web pro stávající i potencionální uživatele kytar značky Cort. Slouží jako databáze zkušeností a rad, které si uživatelé navzájem předávají formou recenzí, videí, nebo diskusí v rámci komentářů k jednotlivým článkům.

 2. Jak se mohu na GuitarLife registrovat?

  Jednoduše. Na stránce Registrace vyplňte povinné položky jako e-mail, uživatelské jméno, Vaše občanské jméno a heslo a klikněte na Odeslat. To je vše, přihlášení funguje ihned a můžete začít používat GuitarLife.

 3. Čím mohu na GuitarLife přispívat?

  Můžete psát recenze na kytary Cort které již vlastníte, sdílet videorecenze, nebo prostě jen natočte video, jak na vašeho "korta" hrajete. Vaše recenze nebo reakce na ně nemusejí být vždy kladné, to je přirozené, jen vyžadujeme přiměřený tón a slušné vyjadřování. GuitarLife si vyhrazuje právo vulgární, nebo nepřiměřeně dehonestující články ze serveru stahovat. Jednoduché pravidlo zní: pokud je Vaše negativní recenze podložena nějakými argumenty, nemáme s ní nejmenší problém. V opačném případě nemá na našem serveru místo.

 4. Jak mohu na GuitarLife vložit video?

  Vaše video musí být umístěné na YouTube, nebo Vimeu. Do políčka pak vkládáte jen odkaz na něj, o ostatní se už postaráme sami.

 5. Odeslal(a) jsem recenzi/video, ale na GuitarLife není ihned vidět. Proč?

  Zveřejňování vašich článků není okamžité. Článek je po odeslání uložen do naší databáze, kde redaktor zkontroluje jeho relevanci, přiřadí k němu obrázek a další potřebné informace a pak jej zveřejní. Nové příspěvky se objeví jak v patřičné sekci, tak na homepage GuitarLife mezi novinkami. Ve většině případů texty vašich článků nebudeme nijak upravovat, maximálně zformátujeme odstavce, ve vyjímečných případech provedeme základní jazykovou korekturu, prostě podobně, jako kdybyste psali článek třeba do časopisu.

 6. Jsou nějaká pravidla pro diskuse pod články a videi?

  Komentáře pod články se zobrazují ihned a nijak je neupravujeme, pouze si vyhrazujeme právo mazat komentáře vulgární, urážlivé, nebo nesouvisející s tématem diskuse.

 7. Zapomněl(a) jsem heslo ke svému účtu.

  Žádný problém. Na této stránce nám odešlete svoje přihlašovací jméno, nebo e-mailovou adresu použitou při registraci na GuitarLife a my vám zašleme heslo nové.

 8. Kdo je provozovatelem webu GuitarLife?

  Guitarpark s.r.o., IČ: 25772139, DIČ: CZ25772139, se sídlem Jungmannovo náměstí 17, 110 00 Praha 1. Společnost Guitarpark s.r.o. je dovozcem a distributorem kytar Cort v České republice.

 
Vyhledávání